Sanofi Logo
Bisolnatur Doğal Öksürük Şurubu

Merak Edilenler

Bisolnatur ne kadar süre ile kullanılmalı?
Belirtileriniz bir hafta içerisinde iyileşmezse veya kötüleşirse doktorunuza danışınız. Doktorunuz ürünü kullanmaya devam edip etmemeniz konusunda size öneride bulunabilir. Daima kullanma kılavuzunu inceleyiniz ve ürünü ne kadar süre ile kullanacağınız konusunda doktorunuza ya da eczacınıza danışınız.
Gebelik ve emzirme sırasında Bisolnatur kullanabilir miyim?
Bisolnatur'u gebelik ve emzirme sırasında doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.
Bisolnatur glüten içeriyor mu?
Hayır. Bisolnatur glüten içermez. Eğer emin değilseniz tedavi edici herhangi bir ürünü kullanmadan önce daima etiketi okuyunuz ve doktorunuza ya da eczacınıza danışınız.
Bisolnatur çocuklar tarafından kullanılabilir mi?
Çocuklarda doktora danışılarak kullanılması gerekmektedir. Tüm tedavilerde olduğu gibi, kutuda bulunan (online olarak da bulunmaktadır) kullanım kılavuzundaki doz uygulama talimatlarına uyunuz ve doktorunuza danışınız.
Ürünü daha yüksek bir dozda kullanırsam daha hızlı iyileşebilir miyim?
Doktorunuz farklı bir doz önermediği sürece kutuda ve kullanma kılavuzunda belirtilen doza uymalısınız.
Bisolnatur nasıl saklanmalı?
Daima ürün etiketini okuyunuz. Şişe açıldıktan sonra 3 ay içinde kullanılmalıdır ve her kullanımdan sonra sıkıca kapatılmalıdır. Ürünü oda sıcaklığında, serin ve kuru bir yerde saklayınız. Isıdan, doğrudan güneş ışığından uzak tutunuz ve çocukların erişemeyeceği bir yerde bulundurunuz.
Bisolnatur nerede üretilmektedir?
Bisolnatur 50 yılı aşkın bir süredir, İtalya'da bulunan fabrikada üretilmektedir. Üretim tesisi İyi Tarım Uygulamaları (GAP), İyi Üretim Uygulamaları (GMP), İyi Laboratuvar (GLP), ISO Sertifikaları ve Avrupa Birliği CE 834/2007 ile uyumlu CCCP (Organik Ürün Kontrol Konsorsiyumu) Organik Şirket Sertifikası taşımaktadır.
Bisolnatur Doğal Öksürük Şurubu Başarılar
Öksürüğüm olduğunda kendimi daha iyi hissetmek için ne yapabilirim?
Belirtilerinizi hafifletmek için yapabileceğiniz birkaç basit şey var. Boğazınızı nemli tutmak için bolca su içiniz. Düz değil yan yatarak uyumaya çalışınız. Vücudunuzun üst kısmını yükseltmek ve solunum yolunuzu açmak için kendinize birkaç ek yastık ile destek yapınız veya eğer varsa açılı bir yatak kullanınız.

Öksürüğe iyi gelebilecek önerilerimizi okumak için tıklayınız.
Gece öksürüğü nasıl durdurulur?
Gece öksürüğünü durdurmanın en iyi yolu daha fazla yastık ile bir eğim oluşturarak uyumaktır. Yatmadan önce solunum yollarınızı nemlendirmek için sıcak bir duş alınız veya banyo yapınız. Tozlardan tamamen arındırmak için yatak çarşaflarınızı haftada bir yıkayınız. (Kaynak: Wikihow https://www.wikihow.com/Stop-Coughing-at-Night )
Bisolnatur Doğal Öksürük Şurubu Kutusu

Nereden Satın Alırım?

Bisolnatur'u eczanelerden reçetesiz satın alabilirsiniz.
Size en yakın eczaneyi bulmak için:
Eczane Bul

Bisolnatur web sitesinden çıkmak üzeresiniz.

Bu link yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Sanofi, bu şirket dışı web sitesinin içeriğinden sorumlu değildir. Bu web sitesi Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uymayabilir ve içeriği T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan metinlerden farklı olabilir. Devam etmek istiyor musunuz?

Devam etmek için tıklayınız.

Kapat
X