Sanofi Logo
Bisolnatur Doğal Öksürük Şurubu

Öksürükten kurtulmak için herkes farklı bir yol deniyor, farklı çareler araştırıyor... Bu hikâyelerin tamamı ise bal, kekik ve sinir otu içeren Bisolnatur® sayesinde mutlu sonla bitiyor. Koruyucu ve katkı maddesi içermeyen %100 doğal Bisolnatur®’u güvenle kullananlar ve öksürük problemine elveda diyenler hikâyelerini paylaşıyor.

“Bisolnatur®’u kullanmaya başladıktan sonra çocuklarım çok daha huzurlu oldu, ben de geceleri rahat bir uyku uyumaya başladım.”

Fatma

38 Yaşında / Modelist / 2 Çocuk Annesi

Fatma, çocuklarının öksürükle gölgelenen hayatlarını iyileştirmek için birçok yöntem denemiş bir anne. Öksürük nedeniyle çocuklarının sağlığından endişe etmemek, onlarla birlikte keyifli bir gün geçirmek en büyük isteği... Gelin, Fatma’nın hikâyesine hep beraber kulak verelim.

Fatma’nın hikâyesinin devamı için tıklayınız.
“Kısa süre içinde etki ettiğini görmek bizi gerçekten çok mutlu etti.”

Okan

39 Yaşında / Restoratör / 1 Çocuk Babası

Okan, eşiyle birlikte çocuğunun öksürük probleminin önüne geçmek için durmadan yeni yöntemler arayan bir baba. Bu yöntemleri ararken ilk şartı ise doğallık ve hızlı etki. Okan Bey’in mutlu sonla biten hikâyesini hep birlikte dinleyelim.

Okan’ın hikâyesinin devamı için tıklayınız.
““Acaba artacak mı?”, “Gece hangi hastaneye gideceğiz?” düşüncelerinden kurtuldum.”

Eda

33 Yaşında / Ev Hanımı / 2 Çocuk Annesi

Eda, 6 yaşındaki oğlunun öksürüğünü rahatlatabilmek adına bitkisel içerikli tarifler denemiş bir anne. Özellikle geceleri artan endişelerine son vermek için aradığı şey, bitkisel ve etkili bir formül. Eda Hanım bu arayışı esnasında yaşadıklarını anlatıyor, hikâyesine hep birlikte göz atalım.

Eda’nın hikâyesinin devamı için tıklayınız.
“Hem kendim hem de ailem için doğal bir çözüme kavuştum.”

Sinem

37 Yaşında / Turizmci / 1 Çocuk Annesi

Kendisiyle birlikte çocuğunun da sıklıkla yaşadığı öksürük problemi özellikle bahar aylarında yoğunlaşan Sinem, ailesini bu konuda rahatlatmak için bitkisel içerikli bir çözüm arayışına girmiş. Bu esnada profesyonel tavsiyeler de alan Sinem’in hikayesini kendisinden dinleyelim.

Sinem’in hikâyesinin devamı için tıklayınız.
“Kullanmaya başladıktan sonra öksürüğüm geçti, hayat standardım değişti!”

Esin

29 Yaşında / Drama Öğretmeni

Drama öğretmenliği yapan Esin’in öksürüğü zaman içerisinde öğrencilerinin konsantrasyonunu da etkilemeye başlamış. Esin’in hızlı temposuna yetişecek etkili bir çözüm arayışını hep birlikte dinliyoruz.

Esin’in hikâyesinin devamı için tıklayınız.
“Çok kısa bir süre içerisinde hem öksürüğümü azalttı hem de beni rahatlattı.”

Halil

38 Yaşında / Elektrik Mühendisi

Halil, mesleği gereği otomobiliyle çok sık seyahat ediyor. Hal böyle olunca da bağışıklık sistemi mevsim geçişlerinden bir hayli etkileniyor ve öksürüğe sebep oluyor. Rahat ve öksürükten uzak çalışabilmek için denemediği yöntem kalmayan Halil’in hikâyesine birlikte kulak verelim.

Halil’in hikâyesinin devamı için tıklayınız.
“Bisolnatur®’un etkisini çok hızlı bir şekilde hissettim. Bir anda hayat kalitemin arttığını fark ettim.”

Serhan

26 Yaşında / Kafe İşletmecisi

Mevsim ne olursa olsun açık hava ve spordan vazgeçmeyen Serhan’ın öksürüğü, kış aylarındaki soğuk algınlığıyla şiddetleniyordu. Öksürüğüyle mücadele ederken doğal içeriklerden vazgeçmek istemeyen Serhan’ın “rahat bir nefes aldıran” hikâyesini hep birlikte dinliyoruz.

Serhan’ın hikâyesinin devamı için tıklayınız.
* Bağımsız bir araştırma şirketinin Bisolnatur kullanan 300 yetişkin ve anneyle yürüttüğü çalışma sonuçlarına göre, "her 10 kişiden 9'u Bisolnatur'u tavsiye etmektedir."

Bisolnatur web sitesinden çıkmak üzeresiniz.

Bu link yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Sanofi, bu şirket dışı web sitesinin içeriğinden sorumlu değildir. Bu web sitesi Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uymayabilir ve içeriği T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan metinlerden farklı olabilir. Devam etmek istiyor musunuz?

Devam etmek için tıklayınız.

Kapat
X