Sanofi Logo
Bisolnatur Doğal Öksürük Şurubu
Anketi kendiniz ya da çocuğunuz için yapabilirsiniz.
Tercihinize uygun soruları görmek için öncelikle seçiminizi yapınız.
{{ (questionIdx + 1) + '/' + survey.questions.length }}
{{ question.title }}
Tebrikler, anketi tamamladınız.
Öksürük tipiniz
Kronik Öksürük

Kronik öksürük riskiniz bir miktar fazla görünüyor. Bir hekime görünmenizi öneririz!

Kronik öksürük 8 haftadan uzun süren ve nedeni bilinmeyen öksürük olarak bilinmektedir. Sigara kullanımı, geniz akıntısı, mukoza tabakasında kuruluk, bazı ilaçlar ve rahatsızlıklar kronik öksürüğe neden olabilir. Uzun süren şiddetli öksürük çoğu zaman boğaz ve ciğerlerinizin zarar görmesine neden olarak vücudunuzu bitkin düşürebilir. Böylece günlük rutininizi bozabilir.

Çocuğunuzun kronik öksürük riski bir miktar fazla görünüyor. Bir hekime danışmanızı öneririz!

Kronik öksürük 8 haftadan uzun süren ve nedeni bilinmeyen öksürük olarak bilinmektedir. Sigara kullanımı, geniz akıntısı, mukoza tabakasında kuruluk, bazı ilaçlar ve rahatsızlıklar kronik öksürüğe neden olabilir. Uzun süren şiddetli öksürük çoğu zaman çocuğunuzun boğaz ve ciğerlerinin zarar görmesine neden olarak vücudunu bitkin düşürebilir. Böylece çocuğunuzun günlük rutininizi bozabilir.

Öksürük tipiniz
Yüksek Riskli

Öksürük riskiniz bir miktar fazla gözüküyor, sigara dumanı ve çevresel kirliliğe maruz kalıyorsanız ve şikayetleriniz 3 haftadan fazla sürüyorsa bir hekime danışmanızı öneririz!

Çocuğunuzun öksürük riski bir miktar fazla gözüküyor. Çocuğunuz sigara dumanı ve çevresel kirliliğe maruz kalıyorsa ve şikayetleri 3 haftadan fazla sürüyorsa bir hekime danışmanızı öneririz!

Öksürük tipiniz
Riskli

Öksürük riskiniz orta düzeyde, eğer öksürüğünüz 3 haftadan uzun sürerse ve hayat kalitenizi düşürüyorsa, bir hekime danışmanızı öneririz!

Çocuğunuzun öksürük riski orta düzeyde. Eğer çocuğunuzun öksürüğü 3 haftadan uzun sürerse ve hayat kalitesini düşürüyorsa, bir hekime danışmanızı öneririz!

Öksürük tipiniz
Az Riskli

Öksürük riskiniz az gözüküyor, ancak kendinizi kirli havadan ve sigaradan korumanız bu riski en aza indirecektir!

Çocuğunuzun öksürük riski az gözüküyor. Çocuğunuzu kirli havadan ve sigara dumanından korumanız bu riski en aza indirecektir!

Öksürüğünüz hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz?

Anket sonucunuz ile ilgili detaylı raporunuzu iletebilmemiz için lütfen formu doldurun.

Raporunuza e-mail adresinize yollanan linkten ulaşabilirsiniz.

{{ errors.first('name') }}
{{ errors.first('surname') }}
{{ errors.first('phone') }}
{{ errors.first('email') }}
{{ errors.first('kvkkConfirm') }}
Aşağıda belirttiğim iletişim kanaları aracılığıyla bana yönelik her nevi tanıtım etkinlikleri ile ilgili duyuru ve bilgilendirmelerin gönderilmesi amacı ile tarafımla iletişim kurulmasına ve elektronik ileti gönderilmesine rıza veriyorum.
İletişim bilgilerinizi aldık. Öksürük tipinizle ilgili detaylı bilgiler içeren raporunuz ilettiğiniz e-mail adresine gönderilecektir.

Bisolnatur web sitesinden çıkmak üzeresiniz.

Bu link yalnızca bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Sanofi, bu şirket dışı web sitesinin içeriğinden sorumlu değildir. Bu web sitesi Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uymayabilir ve içeriği T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan metinlerden farklı olabilir. Devam etmek istiyor musunuz?

Devam etmek için tıklayınız.

Kapat
X