Bize Ulaşın

Bize ulaşmak için, lütfen aşağıdaki e-posta formunu kullanın. Mesajlarınızı bekliyoruz. Bu platform kişisel sağlık ile ilgili soru sormak, yan etki raporlamak ve/veya Sanofi grup şirketleri ürünleri hakkında ürün şikayetinde bulunmak, bu ürünlere ilişkin teknik veya tıbbi soru sormak amacıyla tasarlanmamıştır. Benzeri bir durum ile karşılaştığınız hallerde, doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı tavsiye ederiz.

Bu sayfa yan etki bildirimleri raporlamak amacıyla tasarlanmamıştır ancak yan etki raporlamanız durumunda, Opella yasal düzenlemeler doğrultusunda bu bildirimleri kayıt altına alacaktır. Dolayısıyla kişisel verilerinizi kullanarak yan etki bildirimi hakkında detaylı bilgi almak üzere sizinle iletişime geçebilir. Yan etki bildirimlerinizi (0212) 339 10 00 numaralı telefondan firmamıza iletebilirsiniz.

Bir yan etki bildirimi ile ilişkili olarak Opella ile kişisel verilerinizi kendi rızanız ile paylaştığınızda, Opella, kişisel verilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır. Yasalar ile uyumlu olacak şekilde kişisel verilerinizi Sağlık Bakanlığı ve Opella adına bu sayfanın yönetiminden sorumlu olan anlaşmalı firma ile paylaşılabilir. Kişisel sağlık sorularınız ile ilgili doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Mesleğiniz:
Ad: *
Soyad: *
E-posta Adresiniz: *
Telefon numaranız:
Mesajınız: *

Aşağıda belirttiğim iletişim kanaları aracılığıyla bana yönelik her nevi tanıtım etkinlikleri ile ilgili duyuru ve bilgilendirmelerin gönderilmesi amacı ile tarafımla iletişim kurulmasına ve elektronik ileti gönderilmesine rıza veriyorum.

Nereden Satın Alabilirim? harita görseli

Nereden Satın Alabilirim?

Bisolnatur ve Bisolduo’yu eczanelerden reçetesiz satın alabilirsiniz, çocuklarda doktora danışılarak kullanılması gerekmektedir. Size en yakın eczaneyi bulmak için: